بیمه سامان ، انصراف از دریافت دفترچه اقساط

کارت تخفیف درمانی

تجربه ای متفاوت با باشگاه مشتریان سامان

باشگاه مشتریان بیمه سامان با چشم انداز تامین هرچه بهتر نیازهای مشتریان و بیمه گزاران و ایجاد منافع بیشتر برای آنها ضمن تلاش همیشگی خود در راستای توسعه و خلق محصولات و خدمات جدید و بهینه نمودن آنها با در نظر گرفتن شرایط عموم جامعه و خانواده ها، این بار با هدف ایجاد ارتباط نزدیک تر با شما بیمه گزاران گرامی و افزایش میزان رضایت مندی شما، اقدام به ارائه مزایای متعدد و متمایزی از جمله تخفیفات ویژه در معتبرترین مراکز درمانی شامل خدمات دندانپزشکی، مراکز آزمایشگاهی و تصویر برداری، چشم پزشکی و خرید عینک ، زنان و زایمان و انواع خدمات زیبایی تحت نظر حاذق ترین پزشکان نموده است. همچنین در زمینه خدمات رفاهی و تفریحی نیز با عقد قرارداد با معتبرترین مراکز شامل رستوران ها و کافه ها، مزون ها و فروشگاه های لباس و آرایشی، فروشگاه های لوازم خانگی و فرش فروشی ها، آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، آتلیه ها و ساعت فروشی ها، گامی دیگر در جهت رفع نیازهای روزمره اعضای بزرگ خانواده سامان برداشته است.
امید است با این طرح پاسخی شایسته در مقابل اعتماد و همراهی شما بیمه گزاران ارجمند ارائه دهیم.
برای استفاده از مزایای درمانی چکار کنم؟
برای استفاده از تخفیفات پزشکی می توانید از هریک از راه های زیر با باشگاه مشتریان سامان تماس بگیرید و نوع خدمات درمانی مورد نظر و نام پزشک دلخواه خود را مطرح کنید. تیم پشتیبانی ما با ارسال کارت درمانی به آدرس پستی شما و انجام هماهنگی های لازمه از نوبت دهی تا رفع هرگونه مشکل در زمان مراجعه به مرکز، قدم به قدم همراه شماست.

برای استفاده از مزایای رفاهی چکار کنم؟
تنها کافیست با باشگاه مشتریان تماس گرفته و یکی از کارت های عضو شتاب خود را معرفی کنید! از آن پس در هر خرید با استفاده از دستگاه POS نصب شده توسط شرکت سپ (پرداخت الکترونیک سامان) از مراکز رفاهی طرف قرارداد بیمه سامان از تخفیفات واقعی و ویژه بهره مند شوید.


دانلود لیست مراکز درمانی بیمه سامان
دانلود لیست مراکز رفاهی بیمه سامان
دانلود لیست مراکز رفاهی بیمه سامان

 

کاربر گرامی جهت هرگونه مشاوره و سوال میتوانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از طریق خط ویژه 02189302111 و تلفن همراه 09120354657، یا از طریق ارسال پیام در شبکه‌های اجتماعی بله، سروش و گپ به آی‌دی ONLINESAMAN@ یا ارسال پیام در پیام رسان واتس آپ به شماره 09025923334 ، تماس داشته باشید.

7 روز هفته، 24 ساعته همراه شما هستیم

روش تماس را انتخاب کنید

سامانی گرامی جهت ثبت سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود از یکی از روش های زیر با ما در ارتباط باشید:
بیمه عمر سامان