آرشیو اسفند ماه 1391

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1391/11/28 بیمه های مسافرتی از الزامات سفر

بیمه های مسافرتی از الزامات سفر

با توجه به اینکه برای سفر کردن بودجه مشخصی می بایست در نظر گرفته شود، هزينه کردن برای مواردی همچون هزينه های پزشکی، تاخير در پرواز هواپيما و یا گم شدن چمدانها در پرواز برای هموطنان مقرون به صرفه نیست و به همین دلیل استفاده از بیمه مسافرتی در طی سفر ضروری است تا با توجه به هزینه های سفر، پول خود را صرف مواردی که هزينه های آن از طريق بیمه مسافرتی قابل پوشش است نکنند.

امير مهدی ابراهيميان مدیر فروش ،بیمه سامان با بیان این مطلب افزود : برای سفر به کشورهای اروپایی مردم برای اخذ ويزا باید از بیمه مسافرتی استفاده کنند. درحالی که اجبار و منع قانونی در خصوص کشورهایی نظیر ترکیه ،دوبی،ارمنستان وجود ندارد و به همين دلیل بخشی از هموطنان نیز از بیمه نامه مسافرتی در سفر به این کشورها استفاده نمی کنند. وی به وجود مزیت های    بیمه های مسافرتی اشاره کرد و افزود: پرداخت هزینه های خسارت بصورت مستقیم به مراکز درمان (Direct Billing) در سراسر جهان و عدم نیاز بیمه گذار به پرداخت هزینه ها در سفر، کمک رسانی از طریق اپراتور و مرکز تماس تلفنی 24 ساعته فارسی زبان در کشور، پیگیری خسارات از طریق شعب بیمه سامان و عدم نیاز به پیگیری امور از طریق شرکتهای خارجی از خدمات ویژه  بیمه مسافرتی سامان به هموطنان عزيز می باشد.

گفتنی است مسافران و علاقه مندان به حوزه گردشگری و سفر برای کسب اطلاعات بیشتر ، و تهيه بیمه مسافرتی سامان    می توانند با شماره تلفن چهار رقمی 8943-021 تماس گرفته و یا به نمایندگی های مجاز بیمه سامان در سراسر کشور و یا با مراجعه به بانک سامان واقع در سالن ورودی فرودگاه بین اللملی امام خمینی (ره) اقدام به خرید این بیمه نامه نمایند.

1391/11/23 ارائه خدمات بیمه مسافرتی به مسافران در فرودگاه امام خمينی(ره)

ارائه خدمات بیمه مسافرتی به مسافران در فرودگاه امام خمينی(ره)

با راه اندازی ارائه خدمات بیمه مسافرتی سامان از طريق بانک سامان شعبه فرودگاه امام (ره)، خدمات بیمه مسافرتی به مسافران عزیز ارائه مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي و تبليغات بیمه سامان، طبق توافقات صورت گرفته با بانک سامان و درجهت رفاه حال مسافران عزیز از اين پس خدمات بیمه مسافرتی سامان در بانک سامان شعبه فرودگاه امام (ره)  نیز ارائه میگردد.

بیمه سامان برای ایجاد آرامش در زندگی هموطنان عزیز همواره تلاش دارد تا کلیه مخاطرات متوجه افراد جامعه را شناسایی کرده و برای آن راه حلی بیندیشد. در این راستا بیمه مسافرتی سامان برای پوشش کامل خطرات و خساراتی که مسافران ایرانی را متأثر می کند طراحی شده و با شرایطی مطلوب ارائه می شود.

بیمه سامان در راستای اهداف سازمانی و خلاقیت و تمايز در ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان گرامی و با بهره گیری از بهترین سرویسهای خدمات رسانی در محل، با راه اندازی باجه فروش بیمه مسافرتی در شعبه بانک سامان فرودگاه امام خمینی (ره)  این  امکان  را برای آن دسته از  مسافرانی که در هنگام  سفر بیمه مسافرتی خود را تهيه ننموده اند  فراهم آورده تا نسبت به خرید بیمه نامه مسافرتی خود اقدام نمایند.

شعبه بانک سامان فرودگاه امام (ره)، در طبقه همکف (پروازهای ورودی) قرار گرفته است و مسافران خروجی می توانند برای تهیه بیمه نامه مسافرتی خود از طبقه اول به طبقه همکف، شعبه بانک سامان، مراجعه کنند.

1391/11/14 نخستین فراخوان عکاسی بیمه سـامـان

نخستین فراخوان عکاسی بیمه سـامـان

امور بازاریابی و برند شرکت بیمه سامان « نخستین فراخوان عکاسی بیمه سامان » را برگزار میکند.

شرکت بیمه سامان مسابقه عکاسی با موضوع اصلی "بیمه" برگزار می نماید. این مسابقه  با هدف ارتقاء فرهنگ بیمه در کشور و در جهت بهره گیری از توانایی‌های هنرمندان و عکاسان خلاق  برگزار می گردد.

شرکت بیمه سامان بر این اعتقاد است که بستر شکوفایی ظرفیتها و استعدادهای خلاق و توانمند ایرانی می بایست بصورتی عادلانه برای کلیه هموطنان فراهم باشد و با توجه به مسئولیتهای اجتماعی هر نهاد اقتصادی، وظیفه خود می داند که در این راه  فرصتهای رشد و پیشرفت هر چه بیشتر استعدادهای امروزی کشور را مهیا نماید.

این بار در حوزه عکس و عکاسی، شرکت بیمه سامان این هدف را دنبال می کند که از استعداد و هنر ایرانی، که در دوران گذشته و معاصر مایه افتخار ایرانیان بوده است، برای توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بیمه در کشور کمک گیرد.

بدین منظور شرکت بیمه سامان از همه‌ عکاسان، هنرمندان و دانشجویان خوش‌فکر و خلاق ایرانی دعوت می نماید تا با شرکت در این مسابقه در آفرینش آثار عکاسی بر پایه‌ی موضوع بیمه سهیم باشند.

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در مسابقه به آدرس www.samaninsurance.com  مراجعه فرمايند.

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text