آرشیو آبان ماه 1391

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1391/8/28 دعوت از کليه بیمه گذاران بیمه اتومبيل سامان

دعوت از کليه بیمه گذاران بیمه اتومبيل سامان

بیمه اتومبیل

1391/8/23 بیمه سامان همراه زائران در سفرهای زیارتی

بیمه سامان همراه زائران در سفرهای زیارتی

ازاین پس در سفرهای زیارتی خود همراهی مطمئن داشته باشید.احمد رضا ضرابیه معاون طرح و برنامه بیمه سامان اعلام کرد: بیمه مسافرتی سامان با ارائه طرحهای  بسیار مناسب، حوادث غیر مترقبه در سفرهای زیارتی شما را پوشش میدهد .ایجاد امنیت  و اطمینان در سفر از اهداف بیمه سامان در ارائه طرحهای های جدید بیمه مسافرتی سامان میباشد که از مهمترین آنها میتوان به طرح مخصوص عتبات عالیات (کشورهای سوریه و عراق) و نیزعربستان سعودی اشاره کرد.

وی افزود: این نوع بیمه نامه جهت کلیه زائران و با هدف آسایش خاطر آنها در طول سفرهای زیارتی خارج ازکشور به بازار آمده است.

با توجه به اینکه درفصل سفرهای زیارتی هستیم و با درنظر گرفتن ازدحام و شلوغی مکان های زیارتی و بعضاً وجود مشکلات در دسترسی به مراکز درمانی در هنگام وقوع حوادث و بیماریها ، کمک رسانی و مساعدت خاصی دراین مواقع نیاز است که این خدمات از طرف شرکت بیمه سامان بصورت تخصصی ارائه می گردد.

درهمین راستا بیمه سامان با بهره گیری از بهترین سرویسهای خدمات رسانی در محل، امکان بهره مندی زائران عزیز کشورمان را از این خدمات فرآهم می آورد.

بیمه سامان به منظور  تامین اعتماد و دستیابی به آرامش خاطر هموطنانی که برای ادای تکالیف مذهبی به خارج از کشور سفر می کنند، با ارائه بیمه مسافرتی سامان هزینه های فوریتهای پزشکی ، دندانپزشکی ، مفقود شدن چمدان ، تاخیر در پرواز و موارد مختلف دیگر را در بیمه نامه خود تحت پوشش قرار داده است .

بیمه سامان با چشم انداز خلاقیت و تمایز در ارائه خدمات به مشتریان آینده نگر، فراهم کنند کلیه خدمات بیمه ای است.

هموطنان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بیمه مسافرتی سامان با شماره تلفن های 8943 - 021 تماس حاصل فرمايند.

1391/8/23 انجـمن حرفه ای صنعت بیمه تاسیس شـد

انجـمن حرفه ای صنعت بیمه تاسیس شـد

در راستای رشد حرفه ای و ترویج فرهنگ بیمه در کشور، گروهی از مدیران و پیشکسوتان صنعت بیمه به تاسیس انجمنی با عنوان انجمن حرفه ای صنعت بیمه پرداختند.
به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، انجمن حرفه ای صنعت بیمه با حضور آقايان سید محمدمهدی علوی به عنوان رئیس هیات مدیره، مسعود حجاریان مدير عامل ،و سایر اعضائ  آن که عبارتند از محمدجواد سهامیان، سید محمد آسوده، نصرا.. طهماسبی آشتیانی، غلامعلی ثبات، غلامعلی غلامی، علی ضیائی، آغاز به فعاليت کرد.
از مهمترین اهداف تشکيل اين انجمن می توان به صیانت از نقش و جایگاه صنعت بیمه، همکاری با دستگاه های دولتی و سازمان های مردم نهاد، همکاری و مشارکت در اجرای برنامه های ترویجی، آموزشی، فرهنگی برای توسعه بیمه، همکاری با مراجع قانونگذار و سازمان های تنظیم قوانین و مقررات مربوط، حمایت حرفه ای از فعالین این صنعت و همکاری با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برای ارتقاء دانش بیمه ای اشاره نمود.
روابط عمومی بیمه سامان ضمن تبريک و تهنيت و آرزوی موفقيت روزافزون برای این انجمن اضافه نمود: با توجه به فرصتهای پیش رو در صنعت بیمه کشور، انشاا... با حمایتها، همکاری و تعامل های بیش از پیش مدیران، مسئولین و پیشکسوتان در این حوزه شاهد آینده درخشان صنعت بیمه کشور خواهیم بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اهداف و فعالیتهای این انجمن، علاقه مندان ميتوانند به وب سايت http://ahsb.ir مراجعه نمايند.

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text