آرشیو آذر ماه 1391

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1391/9/28 لزوم استفاده از بیمه های مسافرتی در سفر به کشورهای غیر اروپایی،

لزوم استفاده از بیمه های مسافرتی در سفر به کشورهای غیر اروپایی،

با توجه به اینکه برای سفر کردن بودجه مشخصی می بایست در نظر گرفته شود، هزينه کردن برای مواردی همچون هزينه های پزشکی، تاخير در پرواز هواپيما و یا گم شدن چمدانها در پرواز برای هموطنان مقرون به صرفه نیست و به همین دلیل استفاده از بیمه مسافرتی در طی سفر ضروری است تا با توجه به هزینه های سفر، پول خود را صرف مواردی که هزينه های آن از طريق بیمه مسافرتی قابل پوشش است نکنند.

علی احسان بنی ریاح رئیس شورای فنی بیمه سامان با بیان این مطلب افزود : برای سفر به کشورهای اروپایی مردم برای اخذ ويزا باید از بیمه مسافرتی استفاده کنند. درحالی که اجبار و منع قانونی در خصوص کشورهایی نظیر ترکیه ،دوبی ،ارمنستان وجود ندارد و به همين دلیل بخشی از هموطنان نیز از بیمه نامه مسافرتی در سفر به این کشورها استفاده نمی کنند. وی به وجود مزیت های  بیمه های مسافرتی اشاره کرد و افزود: پرداخت هزینه های خسارت بصورت مستقیم به مراکز درمان (Direct Billing) در سراسر جهان و عدم نیاز بیمه گذار به پرداخت هزینه ها در سفر، کمک رسانی از طریق اپراتور و مرکز تماس تلفنی 24 ساعته فارسی زبان در کشور، پیگیری خسارات از طریق شعب بیمه سامان و عدم نیاز به پیگیری امور از طریق شرکتهای خارجی از خدمات ویژه بیمه مسافرتی سامان به هموطنان عزيز می باشد.

گفتنی است مسافران و علاقه مندان به حوزه گردشگری و سفر برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرحهای جدید بیمه مسافرتی سامان می توانند به پایگاه اطلاع رسانی شرکت بیمه سامان به آدرس www.samaninsurance.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن چهار رقمی  8943-021 تماس گرفته و یا به نمایندگی های مجاز بیمه سامان در سراسر کشور مراجعه نمايند.

1391/9/20 افزایش سرمایه بیمه سامان به 400 میلیارد ریال،

افزایش سرمایه بیمه سامان به 400 میلیارد ریال،

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان ، مجمع فوق العاده صاحبان سهم شرکت بیمه سامان با حضور 89/22  درصد از سهامداران این شرکت در روز پنجشنبه مورخ  91/09/16 برگزار گردید. طی این مجمع که با حضور ناظرین سازمان بورس و اوراق بهادار تهران و بیمه مرکزی ج.ا.ا. برگزار شد استماع  گزارش هیئت مدیره، حسابرس و بازرس قانونی در خصوص افزایش سرمایه و نیز بررسی و اظهار نظر افزایش سرمایه پیشنهادی هیأت مدیره این شرکت مطرح گردید.

روابط عمومی بیمه سامان در ادامه اشاره نمود: در این جلسه هیئت مدیره بیمه سامان با بررسی نتایج حاصل از آخرین افزایش سرمایه به توضیح پیرامون اهداف انجام افزایش سرمایه و تشریح جزئیات این طرح پرداخت که درنهایت به اتفاق آراء سرمایه این شرکت از مبلغ 280 میلیارد ريال به 400 میلیارد ریال، از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی افزایش یافت.

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text