آرشیو اردیبهشت ماه 1392

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1392/2/10 بیمه سامان حامی زائران در سفرهای زیارتی

بیمه سامان حامی زائران در سفرهای زیارتی

از این پس در سفرهای زیارتی خود همراهی مطمئن داشته باشید.

علی احسان بنی ریاح رئیس شورای فنی بیمه سامان اعلام کرد: بیمه مسافرتی سامان با ارائه طرحهای بسیار مناسب، حوادث غیر مترقبه  در سفرهای زیارتی را پوشش میدهد.

ایجاد امنیت و اطمینان در سفر از اهداف بیمه سامان درارائه طرحهای جدید بیمه مسافرتی سامان میباشد که از مهمترین آنها میتوان به طرح مخصوص زائرین ایرانی به عربستان سعودی و عتبات عالیات نیز اشاره کرد.

علی احسان بنی ریاح یادآور شد: ممکن است زائرین عزیز درطول سفر زیارتی با بیماریهای ناگهانی و حوادثی مواجه شوند که می تواند ضررهای مالی و خسارتهای بدنی به همراه داشته باشد. لیکن برخورداری از خدمات امدادرسانی یک شرکت بیمه می تواند نه تنها از زیانهای مذکور به میزان قابل توجهی بکاهد بلکه از بروز خاطرات ناخوشایند نیز جلوگیری می نماید.

وی افزود: با توجه به اعزام حجاج ایرانی در ماههای اخیر به عربستان سعودی و با درنظر گرفتن ازدحام و شلوغی مکان های زیارتی و بعضاً وجود مشکلات در دسترسی به مراکز درمانی در هنگام وقوع حوادث و بیماریها، کمک رسانی و مساعدت خاصی دراین مواقع نیاز است که این خدمات از طرف شرکت بیمه سامان بصورت تخصصی ارائه می گردد.

بیمه سامان به منظور دستیابی به آرامش خاطر حجاج گرامی که برای ادای تکالیف مذهبی سفر می کنند، هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی، هزینه های ناشی از تاخیر در پرواز هواپیما و هزینه خریدهای ضروری ناشی از گم شدن و یا تاخیر در رسیدن چمدان ها را پوشش می دهد و همچنین در زمان مفقود شدن بار یا سرقت مدارک و یا در صورت نیاز به مشاوره حقوقی به مسافران ایرانی امداد رسانی می نماید.

گفتنی است زائران محترم برای تهیه بیمه مسافرتی سامان میتوانند با شماره تلفن چهار رقمی 8943-021 تماس گرفته و یا با مراجعه به شعب و دفاتر نمایندگی شرکت بیمه سامان و یا شعبه بانک سامان واقع در سالن ورودی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اقدام به خرید این بیمه نامه نمایند. همچنین امکان خرید اینترنتی بیمه نامه مسافرتی سامان از طریق وب سایت اخیراً فراهم گردیده و از این پس مسافرین عزیز می توانند بیمه مسافرتی خود را بصورت آنلاین خریداری و از پوششها و خدمات این بیمه نامه بهره مند شوند.   

1392/2/28 برگزاری دوره مالتی مدیای آموزشی ماليات بر ارزش افزوده شرکت بیمه سامان

برگزاری دوره مالتی مدیای آموزشی ماليات بر ارزش افزوده شرکت بیمه سامان

برگزاری دوره مالتی مدیای آموزشی ماليات بر ارزش افزوده شرکت بیمه سامان


شرکت بیمه سامان در نظر دارد به منظور آموزش ، شفاف سازی و آشنایی بیشتر رويه اجرایی ماليات بر ارزش افزوده، دوره مالتی مدیای آموزشی ماليات بر ارزش افزوده را جهت نمايندگان این شرکت برگزار نمايد.

بدينوسيله از کليه نمايندگان دعوت بعمل می آيد جهت ثبت نام و شرکت در این دوره، حداکثر تا تاريخ 92/03/02 با مراجعه به وب سايت بیمه سامان، فرم ثبت نام را تکميل و برای امورنمايندگان، سرکارخانم محموديان به آدرس ايميل  s.mahmodian@samaninsuarance.ir ارسال و یا با تلفن  8943  داخلی  4028 تماس حاصل فرمايند.

فایل PDF

1392/2/29 بیمه مسافرتی سامان نیازهای واقعی مسافران ایرانی را پوشش می دهد

بیمه مسافرتی سامان نیازهای واقعی مسافران ایرانی را پوشش می دهد

بیمه مسافرتی سامان نیازهای واقعی مسافران ایرانی را پوشش می دهد

با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و آغاز سفرهای بین شهری و خارجی بهتر است مسافران با آگاهی بیشتر نسبت به فراهم کردن مقدمات سفر خود اقدام کنند.

داوود الماسی، معاون مدیر بیمه های اشخاص بیمه سامان با بیان این مطلب افزود: همان گونه که سفر می تواند خاطره ای خوش را برای خانواده ها به همراه داشته باشد، با مخاطرات زیادی نیز همراه است.

وی هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی، تاخیر در حرکت هواپیما،گم شدن چمدان ها هزینه های ناشی از تاخير در پرواز هواپيما و هزينه خريدهای ضروری ناشی از گم شدن و يا تاخیر در رسیدن چمدان ها از جمله مواردی دانست که مسافران ایرانی در سفرهای بین المللی با آن مواجه می شوند .

الماسی تصریح کرد: متاسفانه تعدادی از هم میهنان عزیز در طول سفرهای خارجی با حوادث متعددی مواجه می شوند که می تواند ضررهای مالی و خسارتهای بدنی به همراه داشته باشد. لیکن برخورداری از خدمات امدادرسانی یک شرکت بیمه می تواند نه تنها از زیانهای مذکور به میزان قابل توجهی بکاهد بلکه از بروز خاطرات ناخوشایند نیز جلوگیری می نماید.

الماسی راه حل برخورداری از آرامش واقعی در طول مدت سفر را برخورداری از بیمه های مسافرتی دانست و اضافه کرد، بیمه نامه های مسافرتی نه تنها هزینه های درمانی و پزشکی را پوشش می دهند بلکه به خدمات ویژه ای مانند مشاوره حقوقی در کشورهای خارجی، کمک برای پیدا کردن بار مسافری مفقوده و مدارک مسروقه و اطلاع رسانی در خصوص کنسولگری ها و سفارتخانه های جمهوری اسلامی در سایر کشورها به عنوان بخشهای مفید این محصول بیمه ای اشاره کرد.  

معاون مدیر بیمه های اشخاص بیمه سامان اشاره کرد، بیمه سامان برای ایجاد آرامش در زندگی هموطنان عزیز همواره تلاش دارد تا کلیه مخاطرات متوجه افراد جامعه را شناسایی کرده و برای آن راه حلی بیندیشد. در این راستا بیمه مسافرتی سامان برای پوشش کامل خطرات و خساراتی که مسافران ایرانی را متأثر می کند طراحی شده و با شرایط مطلوب ارائه می شود.

گفتنی است هموطنان عزیز برای تهيه بیمه مسافرتی سامان میتوانند با شماره تلفن چهار رقمی 8943-021 تماس گرفته و یا با مراجعه به شعب و دفاتر نمایندگی شرکت بیمه سامان و یا شعبه بانک سامان واقع در سالن ورودی فرودگاه بین اللملی امام خمینی (ره) اقدام به خرید این بیمه نامه نمایند. همچنین امکان خرید اینترنتی بیمه نامه مسافرتی سامان از طریق وب سایت اخیراً فراهم گردیده و از این پس مسافرین عزیز می توانند بیمه مسافرتی خود را بصورت آنلاین خریداری و از پوششها و خدمات این بیمه نامه بهرمند شوند.

92/02/29

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text