آرشیو مهر ماه 1395

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1395/7/10 پیروزی تیم ملی چوگان ایران مقابل آرژانتین

پیروزی تیم ملی چوگان ایران مقابل آرژانتین

تیم ملی چوگان ایران در دیداری دوستانه و انسان دوستانه مقابل آرژانتین به برتری دست یافت.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان،این دیدار دوستانه در چهارچوب جام " شریان "برای حمایت از کودکان مبتلا به بیماری مادرزادی قلبی با حمایت مادی و معنوی بیمه سامان برگزار شد و با برتری ۸ بر ۵ تیم ملی چوگان ایران به پایان رسید.

حمایت بیمه سامان از ورزش چوگان

بر اساس این گزارش، این دیدار دوستانه در زمین چوگان قصر فیروزه تهران برگزار شد، و عواید حاصل از فروش بليط این مسابقه نیز به خیریه شریان تعلق گرفت.

سفیر آرژانتین در ایران، محمدرضا داورزنی، رییس فدراسیون والیبال، رضا حسنی خو، مدیرکل سابق حراست وزارت ورزش و جوانان، حمزه ایلخانی زاده رییس سابق فدراسیون چوگان و گلنار وکیل گیلانی رییس این فدراسیون و مدیران شرکت بیمه سامان از نزدیک نظاره گر این مسابقه دوستانه بودند.

در حاشیه این رقابت کارهای فرهنگی متعددی نیز برگزار گردید که از آن جمله می‌توان به نمایش‌خوانی بیژن و منیزه توسط گروهی از نوجوانان ایرانی به دو زبان فارسی و انگلیسی اشاره کرد، همچنین در حاشیه این رقابت چادرهایی برپا شده بود که برخی از صنایع دستی ایران را میان تماشاگران معرفی می‌کرد.

اين ديدار به صورت زنده از شبكه ورزش پخش و علاقه مندان به چوگان استقبال خوبی از این مسابقه داشتند.

1395/7/17 ايفای تعهد بیمه سامان در حوزه مسئوليت اجتماعی

ايفای تعهد بیمه سامان در حوزه مسئوليت اجتماعی

اندوخته بیمه‌های عمر و تشکیل سرمایه 9 نفراز نوجوانان تحت سرپرستی کانون خیریه کار آفرینان مهر توسط شرکت بیمه سامان پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان،  صدور این بیمه نامه‌ها که از تیرماه 1385 توسط بیمه سامان با مشارکت بانک سامان و کانون خیریه کارآفرینان مهر برای 74 نفر از کودکان بی سرپرست تحت پوشش این کانون صادر شده بود با سررسید شدن مدت بیمه نامه 10 ساله، اندوخته 9 نفر از فرزندانی که تحت پوشش بیمه عمر و تشکيل سرمايه سامان قرارداشتند به ايشان پرداخت شد. لازم به ذکر است تعداد دیگری از فرزندان تحت پوشش خيريه جايگزین آنها شده و از مزایای بیمه عمر و تشکيل سرمايه سامان بهره مند میشوند.

براساس این گزارش، در راستای مسئوليت اجتماعی و حمایت ازکودکان بی سرپرست، بیمه سامان حق بیمه عمر و اندوخته ساز فرزندان تحت پوشش خیریه کارآفرینان مهر را پرداخت مینماید تا این کودکان با رسیدن به سن 18 سالگی پس از ترخیص از کانون اندوخته ای  برای ادامه تحصیل و ورود به اجتماع در اختیار داشته باشند. طبق گزارش کانون،  فوق برخی از فرزندان تحت پوشش خیریه با اندوخته خود توانسته اند سرمایه ای جهت کسب و کار خود تامين کند.

با اشاره به اثرات شایان این طرح بیمه ای در جهت ایجاد پشتوانه مالی و افزایش امید به آینده برای کودکان   بی سرپرست ، بیمه های عمر و تشکيل سرمايه  سامان ابزاری مناسب برای هموطنان خیر و موسسات خیریه جهت کمک به کودکان بی سرپرست و ایجاد امید به آینده در آنان میباشد

1395/7/14 حضور فعال بيمه سامان در نمايشگاه صنعت تهران

حضور فعال بيمه سامان در نمايشگاه صنعت تهران

حضور فعال بيمه سامان در نمايشگاه صنعت تهران


حضور فعال شركت بيمه سامان و بانک سامان در شانزدهمین نمايشگاه بين‌المللي صنعت تهران در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران، سالن B-C 38


به گزارش روابط عمومی بیمه سامان ، نمايشگاه بين المللي صنعت تهران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي ايران در اين حوزه با حضور بیش از 900 شرکت داخلی و خارجی برپا شد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان صنعت قرار دهند.

براساس اين گزارش، گروه مالی سامان با حضور فعال در كنار شركت‌هاي بزرگ حوزه صنعت نسبت به ارائه خدمات جدید بيمه اي و مالی توسط كارشناسان و مشاوران مجرب خود به بازديدكنندگان و مسئولان در حوزه خدمات و تولید محصولات صنعتی اقدام نموده است.


شانزدهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ 14 الي 17 مهر ماه ۱۳۹۵ از ساعت 10:00 الی 18:000 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار می باشد

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text