آرشیو مرداد ماه 1397

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1397/4/28 دقايقي پس از برگزاري مجمع عمومي سود تقسيمي بيمه سامان واريز شد

دقايقي پس از برگزاري مجمع عمومي سود تقسيمي بيمه سامان واريز شد

سود تقسیمی بیمه سامان در روز برگزاری مجمع عمومی سالانه شرکت به حساب سهامداران حقیقی واریز شد.

برگزاری مجمع عمومی بیمه سامان سال 97

در طی برگزاری مجمع عمومي عادي سالانه شركت بيمه سامان که روز پنج شنبه 28 تيرماه با حضور بيش 88 درصد صاحبان‌ سهام بیمه سامان برگزار شد، صورت‌های مالی منتهی به 29 اسفند سال 96 با اکثریت آرا به تصویب و بر اساس آن به ازای هر سهم 100ریال سود تقسیم و به حساب سهامداران واریزشد.
طبق گزارش هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سالانه، بیمه سامان در سال مالی 96 مبلغ 6.667 میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده که در مقایسه با سال قبل از رشد 31% درصدی برخوردار است.
همچنین طبق مصوبه این مجمع عمومی، از مبلغ 376 میلیارد ریال سود قابل تخصیص پس از کسر اندوخته های قانونی و سرمایه ای، تقسیم مبلغ 150.000.000.000میلیارد ریال ( به ازای هر سهم 100ریال ) توسط مجمع تصویب شد که سود سهامداران حقیقی در همان ساعت به حساب ایشان واریز گردید.

1397/5/4 حضور فعال بیمه سامان در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ

حضور فعال بیمه سامان در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ

بیمه سامان به‌ صورت فعال در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک-الکامپ به منظور ارائه خدمات تجهیزات الکترونیکی و بیمه ای موبایل حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، این شرکت با هدف ارائه دستاورد های خدمات نوین بیمه ای در راستای خدمات بیمه نامه های تجهیزات الکترونکی به ويژه بیمه موبایل در این نمایشگاه حضور دارد.
همچنین کارشناسان بیمه سامان در غرفه این شرکت در سالن B 38 آماده پاسخگویی به سئوالات بیمه ای و ارائه خدمات به بازدیدکنندگان هستند.
بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ) از 06 الی 09 مردادماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان است.

1397/5/20 مراسم اهدای جوایز دومین دوره سراسری مسابقات ورزشی کارکنان بیمه سامان برگزار شد

مراسم اهدای جوایز دومین دوره سراسری مسابقات ورزشی کارکنان بیمه سامان برگزار شد

مراسم اهدای جوایز دومین دوره از مسابقات ورزشی جام تابستان بیمه سامان با حضور مدیرعامل ، معاونین و مدیران ارشد در محل آکادمی سامان به رتبه های اول تا سوم و همچنین تیم اخلاق اهدا گردید.

این مسابقات ورزشی بصورت سراسری و با هدف ایجاد انگیزه و جلب مشارکت همکاران در فعالیت های مختلف ورزشی و با شعار  "ورزش، نشاط، پویایی" و در راستای تامین سلامت و ارتقاء فرهنگ کارگروهی کارکنان شرکت بیمه سامان ، در سه رشته ورزشی فوتسال، بدمینتون، شطرنج و با مشارکت 87 نفر از کارکنان و نمايندگان سراسر کشور در گروه های بانوان و آقایان از تاریخ 22 تیر لغایت 5 مردادماه در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار گردید.

1397/5/24 مراسم قرعه‌کشی دومین جشنواره بیمه عمر و تشکيل سرمايه سامان "يک عمر مطمئن "

مراسم قرعه‌کشی دومین جشنواره بیمه عمر و تشکيل سرمايه سامان "يک عمر مطمئن "

مراسم قرعه‌کشی دومین جشنواره بیمه عمر و تشکيل سرمايه سامان "يک عمر مطمئن " بیمه سامان با حضور معاونین، مدیران ارشد  و نمایندگان انجمن صنفی نمايندگان بیمه سامان انجام شد.

به گزارش اداره روابط عمومی بیمه سامان، در این قرعه‌کشی 9 نفر از برندگان جوایز نقدی از میان بیمه گذاران عمر و تشکيل سرمایه که در مدت جشنواره بیمه نامه خود را خریداری نموده و همچنین 19 نفر از برندگان سکه تمام بهار آزادی از میان نمایندگان برتر بیمه سامان مشخص شدند.

بر اساس این گزارش ، یکی از اهداف اصلی این جشنواره، افزایش آگاهی مردم از خدمات بیمه‌ای و جلب رضایت بیشتر مشتریان و  ترویج فرهنگ بیمه عمر بوده که با استقبال بسیار گسترده ای از سوی نمایندگان فروش بیمه عمر و هموطنان عزیز مواجه شد.

جشنواره بیمه عمر و تشکيل سرمايه سامان با عنوان " يک عمر مطمئن “   از 1 آذرماه  تا 30 بهمن ماه 1396 با محوریت و تمرکز بر فروشندگان بیمه عمر و فرهنگ سازی شناخت این بیمه نامه در میان آحاد مردم برگزار و جوایز برندگان این جشنواره  طی مراسمی رسماً به ايشان ارائه خواهد گردید.

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text