آرشیو فروردین ماه 1398

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1398/1/7 بیمه سامان، خسارات ناشی از سیل را در اسرع وقت می پردازد

بیمه سامان، خسارات ناشی از سیل را در اسرع وقت می پردازد

تاریخ انتشار :1398/01/07

پس از وقوع سیل در برخی نقاط کشور عزیزمان ایران، شرکت بیمه سامان ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان از این واقعه تلخ، آمادگی خود را برای پرداخت خسارت به بیمه گذاران بیمه های بدنه اتومبیل که دارای پوشش بلایای طبیعی هستند، اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، مدیر بیمه های اتومبیل بیمه سامان در این باره گفت: کارشناسان فنی شرکت برای پاسخگویی و نیز ارزیابی خسارات وارده به محض اعلام حادثه از سوی بیمه گذاران آمادگی کامل دارند.


به گفته محمد اباذریان، همه شعب شرکت بیمه سامان در مراكز استان ها به عنوان مرکز اعلام خسارت و تشکیل پرونده برای بیمه‌ گذاران تعیین شده اند تا با هماهنگی آنها، اقدامات لازم به منظور تسریع در پرداخت خسارت زيان ديدگان صورت پذیرد.


وی افزود: بیمه گذاران برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا اعلام خسارت می توانند با شماره 8943-021 تماس حاصل فرمایند.

1398/1/10 پرداخت خسارت های اعلام شده ناشی از سیل در استان های گلستان، فارس و مازندران توسط بیمه سامان

پرداخت خسارت های اعلام شده ناشی از سیل در استان های گلستان، فارس و مازندران توسط بیمه سامان

 تاریخ انتشار :1398/01/10

شرکت بیمه سامان تاکنون خسارت های ارزیابی شده ناشی از سیل در سه استان گلستان، فارس و مازندران را در کمترین زمان ممکن پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، پس از تثبیت شرایط ناشی از وقوع سیل در این سه استان، کارشناسان بیمه سامان ارزیابی خسارات اعلام شده از سوی بیمه گذاران را آغاز کردند.

تا کنون خسارت‌های اعلام شده در استان‌های گلستان و مازندران و در شهر شیراز که تحت پوشش بیمه آتش سوزی شرکت بیمه سامان بوده و در سیل اخیر دچارحادثه شده بودند، توسط کارشناسان شرکت بازدید شده اند.

خسارت وارد شده به این موارد ارزیابی شده و در اسرع وقت به بیمه گذاران پرداخت شد. سایر موارد خسارت اعلام شده از سوی بیمه گذاران شرکت بیمه سامان نیز، بررسی و ارزیابی خواهد شد.


تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text