الحاقیه افزایش تعهدات بیمه‌نامه شخص ثالث

با توجه به اطلاعیه قوه قضائیه در خصوص مبلغ دیه از ابتدای سال 1396، که از مبلغ 190 میلیون تومان به 210 میلیون تومان برای ماه‌های غیرحرام و 253.330.000 تومان به 280میلیون تومان برای ماه‌های حرام افزایش یافته است. لذا با توجه به ماده 8 قانون جدید شخص ثالث مصوب 20 اردیبهشت 1395 بیمه نامه ای که در سال 95 صادر و تاریخ انقضاء آن در سال 96 می باشد نیاز به الحاقیه تغییر تعهد دیه ندارد ولیکن بیمه گذاران می توانند درخصوص افزایش تعهدات مالی و حوادث راننده از طریق الحاقیه اقدام نمایند.
بیمه گذاران محترم می‌توانند جهت صدور الحاقیه و افزایش تعهدات خسارت مالی و حوادث راننده بیمه نامه شخص ثالث (پوشش مالی حداقل 000ر000ر70 ريال و پوشش حوادث راننده 000ر000ر100ر2 ريال) به واحد صدور مربوطه مراجعه نموده و یا از طریق سایت در قسمت صدور آنلاین نسبت به این مهم مبادرت نمایند.

برای دسترسی به بخش صدور آنلاین افزایش تعهدات ثالث اینجا را کلیک کنید.

لازم به ذکر است چنانچه در زمان دریافت الحاقیه آنلاین با مشکل مواجه شدید و فرایند تکمیل نشد، با توجه به کد رهگیری اعلامی در مرحله قبل با ورود به بخش  تکمیل فرآیند افزایش تعهدات ثالث نسبت به رفع آن (امکان ابطال) الحاقیه و شروع مجدد اقدام نمایید.


راهنمائی:

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text