پرداخت بیش از یک هزار میلیارد ریال خسارت بیمه های درمان توسط بیمه سامان

تاریخ انتشار :1397/11/10

مدیريت بیمه های درمان شرکت بیمه سامان در 9 ماه نخست امسال پیش از یک میلیون و 200 هزار پرونده  هزینه های درمانی بیمه شدگان تحت پوشش خود را مورد بررسی قرارداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، فرهاد اسکندری مدیر بیمه های درمان شرکت بیمه سامان با اعلام این خبر گفت: در این مدت یک میلیون و 288 هزار و 163 فقره پرونده خسارت بیمارستانی، پاراکلینیکی و سرپایی توسط این مدیریت بررسی و مبلغ یک هزار و 838 میلیارد ریال هزینه به بیمه گذاران پرداخت شد.

وی افزود: همچنین در 9 ماه نخست امسال مبلغ 155 میلیارد ریال خسارت بابت سه هزار و 249 فقره پرونده بیمه درمان مسافران خارج از کشور نیز رسیدگی و پرداخت شده است.

اسکندری با بیان این که امروزه تنها داشتن بيمه هاي اجتماعي در هنگام بروز بيماري و حادثه براي بيمه شدگان كافي نيست، ادامه داد: هزينه هاي بستري و عمل جراحي در بيمارستان ها، فشار مالي قابل توجهی را به افراد وارد مي کند.

مدیر بیمه های درمان شرکت بیمه سامان با اشاره به این که این شرکت در راستای چشم انداز خود مبنی بر ارائه خدمات متمايز به مشتريان، انواع خدمات رفاهي و درماني را برای خانواده های ایرانی فراهم کرده است، اظهار کرد: به همين منظور هم وطنان   مي توانند اعضای خانواده خود را تحت پوشش بيمه نامه درمان بيمه سامان قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: دیگر مزایای این نوع بیمه نامه انتخاب آزادانه مراجع درمانی طرف یا غیر طرف قرارداد بیمه گر توسط بیمه شدگان است.

با توجه به فعاليت و گسترش خدمات نوین بیمه ای شرکت بیمه سامان در راستای افزایش رضايتمندی عموم جامعه و مردم، اين شرکت توانسته نسبت به سال گذشته رشد 55 درصدی حق بیمه تولیدی در رشته بیمه های درمان را به دست آورد.

بیمه درمان خانواده سامان، خدمتی نوین با پوشش ها و حق بیمه های متنوع است که  برای اقشار مختلف جامعه که متقاضی بهره مندی از پوشش هزینه های درمانی هستند، فراهم می کند.

هم وطنان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت بیمه سامان به آدرس www.si24.irمراجعه کرده و یا با شماره تلفن 8943-021 تماس بگیرند. همچنین شعب و نمایندگی های مجاز بیمه سامان در سراسر کشور آماده ارائه اطلاعات به هموطنان هستند.

تماس با سامان

آدرس: تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، شماره ۱۲۳
کدپستی: ۱۵۱۳۸۱۳۱۱۸
تلفن مرکز ارتباط با سامان: ۸۹۴۳-۰۲۱
نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text