همایش مدیریت ریسک در صنعت بیمه

همایش مدیریت ریسک در صنعت بیمه با همکاری بیمه مکزی و با هدف برنامه‌ ریزی منسجم، استفاده بهینه از منابع و نیز دستیابی به هدف‌ های مالی و راهبردی در مواجهه با مخاطره ها فردا برگزار می ‌شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی ، محورهای اصلی این همایش شامل استانداردهای مدیریت ریسک در صنعت بیمه، مدیریت ریسک شرکتی در صنعت بیمه با تکیه بر ریسک‌های مالی، راهکارهای توسعه فرهنگ ایمنی و پیشگیری در جامعه و نقش آن در مدیریت ریسک و مدیریت ریسک در بیمه‌های اتکایی است.
راهکارهای مدیریت ریسک حوادث فاجعه‌آمیز در صنعت بیمه ، نقش نیروی انسانی متخصص در مدیریت ریسک در صنعت بیمه، نقش رسانه‌ها در توسعه مدیریت ریسک در صنعت بیمه، نقش نهادهای مسئول و تعامل آن‌ها با صنعت بیمه در ارتقای مدیریت ریسک و روش‌های مدیریت ریسک‌های مخاطرات اخلاقی و انتخاب نامساعد در صنعت بیمه از دیگر محورهای این همایش اعلام شده است.
چالش‌ها و فرصت‌های مدیریت ریسک در کاهش حوادث ترافیکی، راهکارهای کاربردی برای استقرار مدیریت ریسک در صنعت حمل ‌و نقل کشور، جایگاه قانونی و نقش صنعت بیمه
برای مدیریت ریسک در حوادث ترافیکی نیز از دیگر محورهای این همایش محسوب می‌شود.
در این همایش، همچنین دو کارگاه «مدیریت ریسک در بیمه‌های اتومبیل» و «مدیریت ریسک در بیمه‌های تکمیلی درمان» برگزار خواهد شد.

تماس با سامان

آدرس: تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، شماره ۱۲۳
کدپستی: ۱۵۱۳۸۱۳۱۱۸
تلفن مرکز ارتباط با سامان: ۸۹۴۳-۰۲۱
نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text